Platba

Všechny níže uvedené způsoby platby zahrnují všechny možnosti, jak zaplatit, včetně těch nadstandardních – vše probíhá velmi rychle a zcela bezpečně.

 

dobírka  Dobírka - DPD a česká pošta 40 Kč, Zásilkovna a Uloženka 29 Kč

Použitelné pro objednávky v hodnotě do 500Kč. Zboží zaplatíte při převzetí zboží, na poště, Uložence či řidiči z PPL. V případě Uloženky a PPL lze platit platební kartou, na poště nikoliv.
 

platba převodem  Bankovním převodem (Platba předem na účet)  - ZDARMA

Peníze zašlete na náš účet na základě podkladů k platbě, při převzetí zboží tak již nemusíte peníze řešit. Veškeré údaje a pokyny k zaplacení obdržíte e-mailem ihned po odeslání objednávky. Bankovní převod oproti ostatním volbám neprobíhá ihned, objednávka bude vyexpedovaná až po přijetí platby, což může být nejpozději do 2 pracovních dnů. Pokud chcete objednávku vyřídit okamžitě, doporučujeme jinou možnost platby.

 

gopay  Platební brána GOPAY  - ZDARMA

Gopay Platební možnost skrze společnost Gopay je bezpečný způsob, jak obratem zaplatit objednávku zcela komfortně. Umožňuje platbu kartou online. Objednávka bude vyexpedovaná ihned po zaplacení - přijetí platby, což může být nejpozději do 1 pracovního dne. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.